Քանաքեռ, Ծարավ Աղբյուրի փ., 55ա շենք
+374 10 62 50 50

Վիրաբուժական բաժանմունք

Ամիրյան Էլման Գրիգորի

Վիրաբուժական բաժանմունքի վարիչ

Եսայան Լևոն Հենզելի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Աստղիկ Աթաբեկյան

Պլաստիկ վիրաբույժ, միկրովիրաբույժ

Ընդհանուր և որովայնային վիրաբուժության բաժանմունք

Սահակյան Արթուր Մուշեղի

Ընդհանուր և որովայնային վիրաբուժության բաժանմունքի վարիչ

Ավետյան Մամիկոն Հրաչյայի

Ընդանուր վիրաբույժ, ինտերվենցիոն ռադիոլոգ

Գաբրիելյան Արտակ Միխայելի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Մարտիրոսյան Արամ Անդրանիկի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Սայադյան Կարպ Սերգեյի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Պետրոսյան Հմայակ Պետրոսի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Քիթ-կոկորդ-ականջի և դիմածնոտային ծառայություն

Արայիկ Ղարիբյան Դավիթբեկի

Փոխտնօրեն, Քիթ-կոկորդ-ականջաբան

Արամ Ավետիսյան

ԼՕՌ և դիմածնոտային ծառայության ղեկավար

Լեոնիդ Պոդոլսկի

Դիմածնոտային վիրաբույժ

Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի ծառայություն

Արտակ Սամվելի Գալստյան

Վնասվածքաբան-օրթոպեդ

Ռաֆայել Ավետիսյան

Օրթոպեդ-վնասվածքաբան

Ուրոլոգիական բաժանմունք

Ծատուրյան Աշոտ Արտավազդի

Ուրոլոգիական բաժանմունքի վարիչ

Լևոնյան Արթուր Հրանտի

Ուրոլոգ

Նելլի Բենիամինի Աբգարյան

Գինեկոլոգ

Գինեկոլոգիական ծառայություն

Գրիգորյան Գրիգոր Սերոբի

Գինեկոլոգ

Մկրտչյան Բագրատ Բորիսի

Գինեկոլոգիական ծառայության ղեկավար

Ասլանյան Սարգիս Հրայրի

Գինեկոլոգ

Նյարդավիրաբուժության ծառայություն

Զաքարյան Արման Նիկոլայի

Նեյրովիրաբույժ

Ռուդոլֆ Վարոսյան

Նյարդավիրաբույժ

Նյարդաբանության եվ ընդհանուր թերապիայի բաժանմունք

Ղազարյան Էլլա Անդրանիկի

Նյարդաբանության եվ ընդհանուր թերապիայի բաժնի վարիչ

Եղոյան Աշոտ Կորյունի

Թոքաբան, Ասթմա կենտրոնի ղեկավար

ԱՇՈՏ ՇԱՎԱՐՇԻ ՔՈՍՅԱՆ

Նյարդաբանության կլինիկայի ղեկավար

Մարգարյան Ստելլա Սերգեյի

Էնդոկրինոլոգ

Սաղաթելյան Կարինե Կառլենի

Նյարդաբան

Ստեփանյան Մարիամ Գառնիկի

Նեֆրոլոգ

Մաթևոսյան Արուհի

Նյարդաբան

Լիդա Սուրենի Մարգարյան

Սրտաբան

«Հեափ Ռիսարչ» հայ-հոլանդական վերականգնողական բաժանմունք

Աթանեսյան Հակոբ Խաչիկի

«Հեափ Ռիսարչ» հայ-հոլանդական վերականգնողական բաժանմունքի վարիչ

Մելիքյան Արմեն Ռուբենի

Կինեզիստ

Գրիգորյան Արթուր Զավենի

Կինեզիստ

Ղազարյան Անահիտ Սերգեյի

Սրտաբան, կարդիոռեաբիլիտոլոգ

«Սթրես» հոգեկան առողջության բաժանմունք

Թադևոսյան Մարգարիտա Յակովի

Հոգեբույժ

Սրապյան Գոհար Շիրինի

Հոգեբույժ

Սահակյան Երջանիկ Վազգենի

Հոգեբույժ

Սմբատյան Գայանե Սերոբի

Հոգեբույժ

Ասատրյան Լև Մամիկոնի

Հոգեբույժ

Քալաշյան Արթուր Ստեփանի

Հոգեբույժ

Տիգրան Ավագյան Ռոմիկի

Հոգեբույժ

Քիմիաթերապիայի և կոնսերվատիվ թերապիայի բաժանմունք

Ալինա Հոհաննիսյան Չոբանյան

Քիմիաթերապիայի և կոնսերվատիվ թերապիայի բաժանմունքի վարիչ

Կիրակոսյան Լիդա Սմբատի

Քիմիաթերապևտ

Ֆունկցիոնալ ախտորոշման բաժանմունք

Ղազարյան Ալվարդ Շոթայի

Սոնոգրաֆիստ

Ավալյան Աննա Արամի

Ճառագայթաբան, դուպլեքս հետազոտության մասնագետ

Ասատրյան Արևիկ Պավլովի

Էխոկարդիոգրաֆիստ

Ջավադյան Վահագն Վալերիի

Ռենտգենոլոգ

Զոհրաբյան Զարուհի Սամվելի

Ռենտգենոլոգ

Հարությունյան Մարգարիտա Տիգրանի

Ճառագայթաբան, Համակարգչային տոմոգրաֆիա

Պողոսյան Լեոնիդ Ստեփանի

Գաստրոսկոպիստ

Կլինիկա-բիոքիմիական լաբորատորիայի բաժանմունք

Մուրադյան Գայանե Սուրենի

Կլինիկա-բիոքիմիական լաբորատորիայի բաժանմունքի վարիչ

Մինասյան Աննա Ամասիկի

Բժիշկ լաբորանտ

Ինտենսիվ թերապիայի և վերակենդանացման բաժանմունք

Գրիգորյան Կարեն Ռևիկի

Անեսթեզիայի և հետվիրահատական բաժանմունքի վարիչ

Եսայան Շուշան Լևոնի

Անեսթեզիոլոգ

Սոկրատ Հախվերդյան Սուրենի

Վերակենդանացման ծառայության ղեկավար

Ֆիզիոթերապիայի բաժանմունք

Ավետիսյան Մարգարիտա Սինոդի

Ֆիզիոթերապիայի բաժանմունքի ղեկավար

Մելոյան Գուրգեն Մայովկայի

Մերսող

Ընդունարան

Հասմիկ Շահինյան Ստեփանի

Թերապևտ

Կապ մեզ հետ