Քանաքեռ, Ծարավ Աղբյուրի փ., 55ա շենք
+374 10 62 50 50
Քանաքեռ, Ծարավ Աղբյուրի փ., 55ա շենք

Վիրաբուժական բաժանմունք

Ամիրյան Էլման Գրիգորի

Վիրաբուժական բաժանմունքի վարիչ

Եսայան Լևոն Հենրիկի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Մկրտչյան Գագիկ Գառնիկի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Ընդհանուր և որովայնային վիրաբուժության բաժանմունք

Սահակյան Արթուր Մուշեղի

Ընդհանուր և որովայնային վիրաբուժության բաժանմունքի վարիչ

Ավետիսյան Մամիկոն Հրաչյայի

Ընդանուր վիրաբույժ, ինտերվենցիոն ռադիոլոգ

Գաբրիելյան Արտակ Միխայելի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Մարտիրոսյան Արամ Անդրանիկի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Սայադյան Կարպ Սերգեյի

Ընդհանուր վիրաբույժ

Քիթ-կոկորդ-ականջի և դիմածնոտային ծառայություն

Արայիկ Ղարիբյան Դավիթբեկի

Փոխտնօրեն, Քիթ-կոկորդ-ականջաբան

Գրիգոր Գրիգորյան Գագիկի

Դիմածնոտային վիրաբույժ

Լեոնիդ Պոդոլսկի

Դիմածնոտային վիրաբույժ

Վնասվածքաբանության և օրթոպեդիայի ծառայություն

Արտակ Սամվելի Գալստյան

Վնասվածքաբան-օրթոպեդ

Ռաֆայել Ավետիսյան

Օրթոպեդ-վնասվածքաբան

Ուրոլոգիական բաժանմունք

Ծատուրյան Աշոտ Արտավազդի

Ուրոլոգիական բաժանմունքի վարիչ

Լևոնյան Արթուր Հրանտի

Ուրոլոգ

Գինեկոլոգիական ծառայություն

Գրիգորյան Գրիգոր Սերոբի

Գինեկոլոգ

Մկրտչյան Բագրատ Բորիսի

Գինեկոլոգիական ծառայության ղեկավար

Ասլանյան Սարգիս Հրայրի

Գինեկոլոգ

Նյարդավիրաբուժության ծառայություն

Զաքարյան Արման Նիկոլայի

Նեյրովիրաբույժ

Նյարդաբանության եվ ընդհանուր թերապիայի բաժանմունք

Ղազարյան Էլլա Անդրանիկի

Նյարդաբանության եվ ընդհանուր թերապիայի բաժնի վարիչ

Եղոյան Աշոտ Կորյունի

Թոքաբան, Ասթմա կենտրոնի ղեկավար

ԱՇՈՏ ՇԱՎԱՐՇԻ ՔՈՍՅԱՆ

Նյարդաբանության կլինիկայի ղեկավար

Մարգարյան Ստելլա Սերգեյի

Էնդոկրինոլոգ

Սաղաթելյան Կարինե Կառլենի

Նյարդաբան

Ստեփանյան Մարիամ Գառնիկի

Նեֆրոլոգ

Մաթևոսյան Արուհի

Նյարդաբան

Լիդա Սուրենի Մարգարյան

Սրտաբան

«Հեափ Ռիսարչ» հայ-հոլանդական վերականգնողական բաժանմունք

Աթանեսյան Հակոբ Խաչիկի

«Հեափ Ռիսարչ» հայ-հոլանդական վերականգնողական բաժանմունքի վարիչ

Մելիքյան Արմեն Ռուբենի

Կինեզիստ

«Սթրես» հոգեկան առողջության բաժանմունք

Սամվել Սուքիասյան

«Սթրես» հոգեկան առողջության բաժանմունքի ղեկավար

Թադևոսյան Մարգարիտա Յակովի

Հոգեբույժ

Սրապյան Գոհար Շիրինի

Հոգեբույժ

Սահակյան Երջանիկ Վազգենի

Հոգեբույժ

Սմբատյան Գայանե Սերոբի

Հոգեբույժ

Ասատրյան Լև Մամիկոնի

Հոգեբույժ

Քալաշյան Արթուր Ստեփանի

Հոգեբույժ

Տիգրան Ավագյան Ռոմիկի

Հոգեբույժ

Քիմիաթերապիայի և կոնսերվատիվ թերապիայի բաժանմունք

Ալինա Հոհաննիսյան Չոբանյան

Քիմիաթերապիայի և կոնսերվատիվ թերապիայի բաժանմունքի վարիչ

Կիրակոսյան Լիդա Սմբատի

Քիմիաթերապևտ

Ֆունկցիոնալ ախտորոշման բաժանմունք

Ղազարյան Ալվարդ Շոթայի

Սոնոգրաֆիստ

Ավալյան Աննա Արամի

Ճառագայթաբան, դուպլեքս հետազոտության մասնագետ

Ասատրյան Արևիկ Պավլովի

Էխոկարդիոգրաֆիստ

Ջավադյան Վահագն Վալերիի

Ռենտգենոլոգ

Զոհրաբյան Զարուհի Սամվելի

Ռենտգենոլոգ

Հարությունյան Մարգարիտա Տիգրանի

Ճառագայթաբան, Համակարգչային տոմոգրաֆիա

Պողոսյան Լեոնիդ Ստեփանի

Գաստրոսկոպիստ

Կլինիկա-բիոքիմիական լաբորատորիայի բաժանմունք

Մուրադյան Գայանե Սուրենի

Կլինիկա-բիոքիմիական լաբորատորիայի բաժանմունքի վարիչ

Մինասյան Աննա Ամասիկի

Բժիշկ լաբորանտ

Ինտենսիվ թերապիայի և վերակենդանացման բաժանմունք

Գրիգորյան Կարեն Ռևիկի

Անեսթեզիայի և հետվիրահատական բաժանմունքի վարիչ

Եսայան Շուշան Լևոնի

Անեսթեզիոլոգ

Սոկրատ Հախվերդյան Սուրենի

Վերակենդանացման ծառայության ղեկավար

Ֆիզիոթերապիայի բաժանմունք

Մելոյան Գուրգեն Մայովկայի

Մերսող

Ընդունարան

Հասմիկ Շահինյան Ստեփանի

Թերապևտ

Կապ մեզ հետ